pátek 16. září 2022

Konkurz

Vždy mě lákalo jít na nějaké představení na letní scéně. Během léta ale býváme často pryč a není tedy těch příležitostí mnoho. Navíc jsem se tak trochu obávala, aby vyšlo počasí a třeba nepršelo. A letos se podařilo, že jsme na jedno takové představení s Martinem šli. Konalo se na letní scéně v Anežském klášteře a bylo to akrobatické představení Losers Cirque Company.
Na začátek si vytáhli několik dobrovolníků z řad diváků, kteří přišli na konkurz. Měli tedy předvést, co umějí. Postupně však vyřazovali ty, kteří již nepostupovali dále, až nakonec tam zůstalo asi 8 lidí, ze kterých se vyklubali účinkující. Během večera pak vystupovali jak sami, např. na šálách, tak celá skupina, kdy třeba stáli i tři lidé na sobě. Na rozdíl od akrobatického představení Heroes, na kterém jsme byli posledně, se zde více mluvilo, což na jednu stranu trochu usnadnilo orientaci v ději.

Trochu mě ze začátku znervózňovalo, že bylo vidět do hlediště a tím pádem se člověk nemohl „schovat“ ve tmě. Navíc když ještě zvali návštěvníky na jeviště. Jinak ale byl zážitek moc pěkný, jednak díky neuvěřitelným akrobatickým kouskům, které účinkující předváděli, ale také díky letní scéně a pěknému počasí, které nám vyšlo. 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář a hodnocení :)