pondělí 7. listopadu 2016

Manželský poker

Po dlouhé době jsme s Luckou opět vyrazily do divadla. Využily jsme slevy na slevomatu a vybraly jsme si komedii od Marca Camolettiho. 
 Bernard přichází domů o něco později, než je jeho zvykem a manželka Jacqueline chce vědět, kde byl. Už volala do obou klubů, kam Bernard chodil hrát poker, ale ani v jednom ho již tři týdny neviděli. Bernard se přiznává, že má milenku, což vysvětluje tím, že Jacqueline má také milence a on nechce být za blbce. Ale o Jacqueline to už všichni vědí a on chce dosáhnout toho, aby všichni věděli, že i on má milenku. Spoléhá tedy na Jacqueline, že to nějak vymyslí a zařídí. Ona je nejprve trochu zaskočena tím, že on to ví, a že to takhle všechno přizná. Pak se ale domluví, že on svou milenku pozve k nim s tím, že Jacqueline odjela pryč. A to hned teď večer. Bernard však Jacqueline přesvědčí, aby na tento večer pozvala i svého milence. Když oba netrpělivě čekají, přijde nejprve Brigitte, kamarádka Jacqueline. Jacqueline si ze začátku myslí, že Brigitte je onou milenkou, a tak na ní spustí. Brigitte se však přizná k románku, který před půl rokem s Bernardem měla. To už ale přichází milenec Jacqueline, která ho přinutí, aby řekl, že se chtějí vzít. Když přijde milenka Bernarda, on jí naopak přinutí, aby se vydávala za přítelkyni Jacquelina milence. To ale úplně nevyjde a situaci zkomplikuje příchod manžela Brigitte, kterému se k románku také přiznala. 

Musím přiznat, že asi u všech představení, která jsem v divadle Palace viděla, jsem se celý večer velmi bavila. Většina těch představení ale také příliš nezobrazují skutečné situace. I když v tomto představení bychom s trochou nadsázky mohli najít situaci, která v životě může nastat. Jiří Langmajer a Daniela Šinkorová v hlavních rolí byli naprosto skvělí a opět nechyběli ani scény, při kterých se herci rozesmívali navzájem.
Na sebe jsem si vzala modrou sukni, kterou jste mohli vidět v tomto článku.

1 komentář:

  1. Byla to suprová podívaná. Na konci ji měl dát prsten aby ji uklidnil a byla jeho :)

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář a hodnocení :)