Nemůžete vyplnit toto pole

TSK Dynamik

 V loňském roce jsem s šitím dresů na aerobic začala o něco dříve než jindy. Tentokrát jsem dresy šila navíc pro skupinu TSK Dynamik, která měla čtyři závodní týmy. Holky mi poslaly návrhy dresů včetně a musím říct, že mě hodně baví, když pak ušitý výsledek vypadá téměř totožně s návrhem. :)

IMG_20260625_161715_290

Nejmladší tým měl jako téma Medvídek Pú a dohodly jsme se na žluté sukýnce s kraťásky vespod a červeném třpytivém crop topu se žlutými lemy a žlutým nápisem Pooh.

IMG_20260625_161726_975

IMG_20260625_161730_565

Starší holky měly téma Pizza a byly rozdělené na dvě skupiny. Polovina z nich měla šaty s kostkovanou červenobílou sukýnkou a vrškem z pruhů bílé a třpytivé zelené a červené po stranách. Druhá půlka měla červenobíle kostkované tříčtvrteční legíny a tričko také z pruhů. Na vršek si následně ještě nechali udělat nápis.

IMG_20260625_161733_637

IMG_20260625_161723_881

Tým ještě straších holek měl téma S čerty nejsou žerty a půlka z nich byla Janek a druhá půlka Dorotka. Dorotky měly červené šatičky s bílým volánkem a zástěrkou, Jankové měly modročervenou vojenskou uniformu inspirovanou uniformou v pohádce a k tomu černé legíny s našitým ohněm na jedné noze. Poskládat všechny součástky na kabát byla celkem výzva, ale povedlo se.

IMG_20260625_161706_970

IMG_20260625_161720_868

Největší oříšek byl dres pro nejstarší tým, který měl jako téma Medusa. Holky měly černý crop top s našitým zlatým hadem (trochu se bojím hadů, takže našívat hady bylo něco pro mě :-D) a jeden rukáv zlatý a jeden s hadím vzorem. Na černých legínách měly na jedné noze našitý hadí vzor - jako had, který se omotává kolem nohy a na druhé jeho zlatý jazyk. Dva dresy byly navíc trochu jiné, jeden byl pro Medusu, která měla malé hady našité i kolem krku a místo legín měla jen kraťasy se síťovanou sukní a druhý pro Persea, který měl vínový dres s černozlatým brněním. 

IMG_20260625_161704_196

IMG_20260625_161702_593

Holky si dresy ještě krásně dozdobily kamínky, což dresům dodalo ještě další rozměr. :)

Které z dresů se vám líbí nejvíce?