sobota 23. dubna 2022

Heroes

 Na toto představení jsme šli především díky tomu, že měl Martin lístky z práce. Přiznám se, že by mě jinak totiž asi nenapadlo, že bychom na nějaké takové představení mohli jít. A přitom to bylo tak super!

Příběh začal rychlou jízdou v autě, která skončila bouračkou a následně se odehrával na operačním sále v hlavě zraněného. Musím říct, že samotný příběh byl pro mě celkem abstraktní, ale to vůbec nebránilo tomu, abych byla naprosto fascinovaná akrobatickými výkony. Kromě již výše zmíněného zraněného, kterého ztvárnil Radim Vizváry, nás celým představením provázelo dalších deset akrobatů ze skupiny Losers Cirque Company.

Je až neuvěřitelné, co všechno člověk může dělat - různá salta, „vznášení se“ na laně, akrobati vypadající jako z gumy, protože každý jiný by si u toho nutně musel natlouct nebo alespoň vyhodit některý z kloubů. Když pak stáli tři lidé na sobě, měla jsem trochu tendenci je jít chytat, protože se mi zdálo, že není možné, aby nespadli. Zaujala mě také bílá látka, která byla natolik elastická a účinkující z ní vystupovali. Smekám před všemi, kteří něco takového umí! Zároveň doporučuji alespoň jednou na nějaké takové představení jít, protože je to opravdu zajímavý zážitek!

www.divadlobravo.cz/heroes/

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář a hodnocení :)