středa 14. března 2018

Ženy na pokraji nervového zhroucení

„SVĚT OBČAS RÁD TI RÁNY DÁVÁ,
JSI ZTRACENÁ, VZDÁVÁŠ SE POUT.
NEZOUFEJ, ŽE V TOM JSI SAMA,
JEN RUKU MOU STAČÍ STISKNOUT.
POSLOUCHÁM, VŽDYŤ VÍŠ – “
Pepa
Před svátkem Valentýna probíhala na facebooku Divadla Na Fidlovačce soutěž o lístky na tento muzikál, který vznikl na motivy filmu Pedra Almodóvara. Dvě vstupenky se mi podařilo vyhrát, takže jsme díky tomu s Martinem viděli už i toto nejnovější představení, které nám jako poslední chybělo mezi současnými představeními, na kterých jsme zde byli. 
  Celý příběh se odehrává v Madridu, kde Pepa řeší osobní krizi, jelikož od ní bez jakéhokoliv vysvětlení odchází Iván, její přítel. Když se ho snaží najít, setká se s jeho bývalou manželkou, která na něj podává trestní oznámení, dospělým synem, o kterém jí Iván nic neřekl, a jeho snoubenkou. Vše se komplikuje ještě víc, když přichází Pepy nejlepší kamarádka, která u sebe zřejmě schovávala teroristu. Pepa se snaží vše urovnat, ale moc se to nedaří a situaci s Ivánem už asi ani urovnávat moc nechce...

Na muzikály moc často nechodíme, ale o to víc se nám pak líbí. Jen bylo vše chvílemi velmi zamotané a hodně vjemů najednou, takže to člověk ani nestíhá všechno sledovat, a to pomalu ani text písní. Výkony herců, a to především Ivy Pazderkové, byly skvělé! Představení bylo celkově dost dlouhé, ale byli jsme tak vtaženi do děje, že nám to ani nepřišlo.
Na sebe jsem si vzala tuto vínovou sukni.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář a hodnocení :)