středa 31. července 2013

A už je to zase za námi...

 Přiznávám se, dlouho jsem sem nepřidala žádný příspěvek, ale snad je dostatečnou omluvou to, že jsem poslední měsíc před prázdninami měla dost málo času, i přestože jsem ve škole končila o týden dřív. Ale všechna ta dřina nakonec stála za to, snad. Úspěšně jsem odmaturovala z jazyka francouzského a už je za námi i tábor, kde jsem vedla celotáborovou hru.
Příprav bylo potřeba opravdu hodně a až minulý týden jsem se vrátila po třech týdnech do Prahy. Po 14-ti denním táboře jsme zůstali s pár lidmi ještě na louce. Byla to najednou velká změna, když místo 40-ti lidí nás tam zbylo 6. A alespoň jsme se konečně dostali také na nějaký výlet mimo tábor.

 Zpětně opět vidím spoustu věcí, které se v naší Cestě kolem světa za 80 dní daly udělat jinak a lépe, ale snad si to děti užili. Myslím si, že i mezi vedoucími letos panovala příjemná atmosféra. Počasí nám letos vyšlo perfektně, pouze párkrát pršelo večer a to jednou dokonce tolik, že se dvě týpí vedoucích musely přestěhovat do hangáru, jelikož měli ve stanu jezero. Úrazů také moc nebylo a hlavně naštěstí nic vážného. Jen letos bylo neuvěřitelné množství mochniček a hovad, řekla bych více než kdykoliv jindy. Myslím, že nemusím vyjmenovávat všechna ta pozitiva, která mám na louce ráda, jelikož bych se akorát opakovala z loňského článku. Jen mě udivilo, že na rozdíl od minulého tábora letos nebyl skoro vidět měsíc a když byl, tak na úplně jiném místě než loni.
 Bylo super kolik lidí se letos sešlo a snad to tak vyjde i příští rok. Tak doufám, že nejsem sama, kdo z tábora odjížděl s příjemným pocitem a nebere to jako naprosto promrhaný čas strávený tady s námi.
Třeboň
 Teď jsem se ještě po týdenní dovolené s Martinem vrátila do Prahy a nejraději bych zase někam odjela. Navštívili jsme spoustu měst na jihu Čech, kde jsem nikdy předtím asi ani nebyla. Jsou moc krásné a když jsem se tak zamyslela, tak mi přijde škoda, že člověk cestuje a navštěvuje hromadu cizích zemí a cizích měst a přitom svoje města ani pořádně nezná i přestože jsou často velmi zajímavá. Tuto týdenní dovolenou jsem si moc užila a viděli jsme se i se spoustou lidí.

Více fotek z tábora a potábora k nahlédnutí zde a zde.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář a hodnocení :)